Jenter 13 ( født 2006)

Jenter 13 trener tirsdager kl. 18:00 - 19:30 og torsdager fra kl. 16:30 - 18:00. Hovedtrenere er Tore Øysæd og Børge A. Rannestad. Nye spillere er hjertlig velkommen til trening.

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
16.09
17:00-18:30
Eramet kunstgress
TIR
17.09
18:00-19:30
Eramet kunstgress

Jenter 13 avd 2 vår
# Lag K D P
1 Gimletroll 2 10 46 30
2 Mandalskameratene 10 16 20
3 Flekkefjord 1 10 16 19
4 Donn 1 10 2 17
5 Vindbjart 1 10 3 16
6 Søgne 10 -3 15
7 Våg 10 -3 14
8 Vigør 10 -13 11
9 Kvinesdal 10 -8 10
10 Fløy-Flekkerøy 10 -18 7
11 Lyngdal 10 -38 0
12 Flekkefjord 2 0 0 0
Siste synk: 03:19

19.09 18:00 Lyngdal kunstgress FIBO banen B
Lyngdal 1 - Kvinesdal J13-1 -
20.09 19:00 Eramet kunstgress H
Kvinesdal J13-1 - Lillesand 2 -
09.10 18:00 Evje KG EH banen B
Otra 1 - Kvinesdal J13-1 -
16.10 19:00 Eramet kunstgress H
Kvinesdal J13-1 - Vigør 1 -
11.09 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Donn 2 1 - 2  
07.09 12:00 Arkicon Arena Flekkerøy B  
Fløy - Kvinesdal J13-1 2 - 4  
28.08 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Birkenes 1 6 - 2  
24.08 13:00 Prestheia Kunstgress B  
Gimletroll 2 - Kvinesdal J13-1 1 - 4  
14.08 18:00 Moseidmoen +Bankkunstgress B  
Vindbjart 2 - Kvinesdal J13-1 2 - 1  
16.10 19:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Vigør 1 -  
09.10 18:00 Evje KG EH banen B  
Otra 1 - Kvinesdal J13-1 -  
20.09 19:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Lillesand 2 -  
19.09 18:00 Lyngdal kunstgress FIBO banen B  
Lyngdal 1 - Kvinesdal J13-1 -  
11.09 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Donn 2 1 - 2  
07.09 12:00 Arkicon Arena Flekkerøy B  
Fløy - Kvinesdal J13-1 2 - 4  
28.08 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Birkenes 1 6 - 2  
24.08 13:00 Prestheia Kunstgress B  
Gimletroll 2 - Kvinesdal J13-1 1 - 4  
14.08 18:00 Moseidmoen +Bankkunstgress B  
Vindbjart 2 - Kvinesdal J13-1 2 - 1  
16.06 12:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Våg 2 - 2  
11.06 18:00 Moseidmoen +Bankkunstgress B  
Vindbjart 1 - Kvinesdal J13-1 1 - 0  
04.06 18:00 Eramet kunstgress 7`er A H  
Kvinesdal J13-1 - Randesund 2 7er 0 - 2  
25.05 14:15 Prestheia Kunstgress B  
Gimletroll 2 - Kvinesdal J13-1 3 - 0  
22.05 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Søgne 1 - 2  
15.05 18:00 Lyngdal kunstgress FIBO banen B  
Lyngdal - Kvinesdal J13-1 0 - 1  
08.05 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Fløy-Flekkerøy 5 - 2  
29.04 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Flekkefjord 2 -  
23.04 19:15 Uenes kunstgress B  
Flekkefjord 1 - Kvinesdal J13-1 3 - 0  
10.04 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal J13-1 - Vigør 3 - 2  
03.04 19:15 Idrettsparken kunstgress miljøbane B  
Mandalskameratene - Kvinesdal J13-1 3 - 0  
21.03 19:00 Eramet kunstgress B  
Treningskamp Jenter 13 - Kvinesdal IL Jenter 13 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift