Gutter 13 ( født 2006)

Gutter 13 trener tirsdager og torsdager fra kl. 16:30 - 18:00 i Banken Arena. Hovedtrener for guttene er Dag Haaland. Nye spillere er hjertlig velkommen til trening.

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
TIR
17.09
16:30-18:00
Eramet kunstgress
TOR
19.09
17:30-19:00
Eramet kunstgress
18.09 19:05 Lyngdal kunstgress FIBO banen B
Lyngdal 3 - Kvinesdal G13-1 -
25.09 19:15 Eramet kunstgress H
Kvinesdal G13-1 - Farsund 1 -
09.10 18:00 Eramet kunstgress H
Kvinesdal G13-1 - Marnardal -
17.10 18:00 Idrettsparken kunstgress miljøbane B
Mandalskameratene 2 - Kvinesdal G13-1 -
23.10 18:00 Eramet kunstgress H
Kvinesdal G13-1 - Flekkefjord 2 -
12.09 18:00 Uenes kunstgress B  
Flekkefjord 2 - Kvinesdal G13-1 5 - 0  
04.09 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Mandalskameratene 2 1 - 2  
28.08 19:00 Øyslebø idrettsplass KG B  
Marnardal - Kvinesdal G13-1 4 - 6  
21.08 18:00 Sparebanken Sør Arena Farsund B  
Farsund 1 - Kvinesdal G13-1 5 - 1  
14.08 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Lyngdal 3 3 - 3  
23.10 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Flekkefjord 2 -  
17.10 18:00 Idrettsparken kunstgress miljøbane B  
Mandalskameratene 2 - Kvinesdal G13-1 -  
09.10 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Marnardal -  
25.09 19:15 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Farsund 1 -  
18.09 19:05 Lyngdal kunstgress FIBO banen B  
Lyngdal 3 - Kvinesdal G13-1 -  
12.09 18:00 Uenes kunstgress B  
Flekkefjord 2 - Kvinesdal G13-1 5 - 0  
04.09 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Mandalskameratene 2 1 - 2  
28.08 19:00 Øyslebø idrettsplass KG B  
Marnardal - Kvinesdal G13-1 4 - 6  
21.08 18:00 Sparebanken Sør Arena Farsund B  
Farsund 1 - Kvinesdal G13-1 5 - 1  
14.08 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Lyngdal 3 3 - 3  
18.06 19:15 Lyngdal kunstgress FIBO banen B  
Lyngdal 2 - Kvinesdal G13-1 3 - 8  
12.06 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Farsund 2 8 - 3  
05.06 18:00 Spangereid stadion B  
Spangereid - Kvinesdal G13-1 6 - 3  
28.05 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Flekkefjord 2 3 - 1  
21.05 18:00 Sparebanken Sør Arena Farsund B  
Farsund 1 - Kvinesdal G13-1 10 - 1  
15.05 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Farsund 3 11 - 1  
07.05 18:00 Idrettsparken kunstgress miljøbane B  
Mandalskameratene 2 - Kvinesdal G13-1 2 - 1  
02.05 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G13-1 - Lyngdal 3 3 - 1  
24.04 19:00 Øyslebø idrettsplass KG B  
Marnardal - Kvinesdal G13-1 2 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift