Gutter 16 (født 2004, 2003)

Gutter 16 trener mandager ( kunstgressbanen) kl. 16:30 - 18:00 , torsdager (Banken Arena) kl. 18:00 - 19:30 og fredager (Banken Arena) kl. 16:30 - 18:00. Hovedtrenere for guttene er Rolf Nilsen og Sven Kloster. Nye spillere er hjertlig velkommen til trening.

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
16.09
16:30-18:00
Eramet kunstgress
TIR
17.09
18:00-19:30
Eramet kunstgress
FRE
20.09
16:30-18:00
Eramet kunstgress
20.09 19:00 Arkicon Arena Flekkerøy B
Fløy-Flekkerøy 1 - Kvinesdal G16-1 -
08.10 19:15 Eramet kunstgress H
Kvinesdal G16-1 - Hægebostad 1 -
17.10 19:30 Eramet kunstgress H
Kvinesdal G16-1 - Greipstad 1 -
24.10 19:30 Lyngdal Stadion Kunstgress B
Lyngdal 1 - Kvinesdal G16-1 -
12.09 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Lyngdal 1 2 - 6  
05.09 19:30 Hortemo stadion kunstgress B  
Greipstad 1 - Kvinesdal G16-1 2 - 2  
23.08 18:00 Kollemo stadion kunstgress B  
Hægebostad 1 - Kvinesdal G16-1 5 - 4  
15.08 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Fløy-Flekkerøy 1 6 - 2  
20.06 20:15 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Flekkefjord 1 - 4  
24.10 19:30 Lyngdal Stadion Kunstgress B  
Lyngdal 1 - Kvinesdal G16-1 -  
17.10 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Greipstad 1 -  
08.10 19:15 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Hægebostad 1 -  
20.09 19:00 Arkicon Arena Flekkerøy B  
Fløy-Flekkerøy 1 - Kvinesdal G16-1 -  
12.09 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Lyngdal 1 2 - 6  
05.09 19:30 Hortemo stadion kunstgress B  
Greipstad 1 - Kvinesdal G16-1 2 - 2  
23.08 18:00 Kollemo stadion kunstgress B  
Hægebostad 1 - Kvinesdal G16-1 5 - 4  
15.08 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Fløy-Flekkerøy 1 6 - 2  
20.06 20:15 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Flekkefjord 1 - 4  
14.06 18:00 Lyngdal Stadion Kunstgress B  
Lyngdal - Kvinesdal G16-1 9 - 1  
07.06 19:30 Norac stadion B  
Grane Arendal - Kvinesdal G16-1 6 - 0  
23.05 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Våg 1 - 5  
19.05 13:00 Eramet kunstgress B  
Adidas Cup G15 KIL - Sola - Kvinesdal IL Gutter 16 år -  
12.05 14:00 Eramet kunstgress B  
Adidas Cup G15 KIL - Madla - Kvinesdal IL Gutter 16 år -  
10.05 20:15 Macron Arena Hellemyr kunstgress B  
Vigør 1 - Kvinesdal G16-1 7 - 0  
02.05 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Mandalskameratene 2 - 5  
24.04 19:00 Arkicon Arena Flekkerøy B  
Fløy-Flekkerøy - Kvinesdal G16-1 4 - 1  
11.04 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - Randesund 1 1 - 6  
04.04 19:30 Levermyr kunstgress B  
Jerv 1 - Kvinesdal G16-1 2 - 1  
31.03 12:30 Eramet kunstgress B  
Treningskamp G 16 - Kvinesdal IL Gutter 16 år -  
06.03 18:00 Eramet kunstgress B  
Treningskamp G15/16 - Kvinesdal IL Gutter 16 år -  
25.02 18:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G16-1 - 2 runde NM kvalik 0 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift