Gutter 19 - 2019

Gutter 19 trener i Banken Arena tirsdager og fredager fra kl. 19:30 - 21:00. Hovedtrener er Rino Lunde Kristiansen og ass. trener Jan Ivar Risnes.

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
TIR
17.09
19:30-21:00
Eramet kunstgress
TOR
19.09
19:30-21:00
Eramet kunstgress
FRE
20.09
19:30-21:00
Eramet kunstgress
18.09 19:30 Moseidmoen Umbrokunstgress B
Vindbjart 2 - Kvinesdal G19-1 -
24.09 19:30 Eramet kunstgress H
Kvinesdal G19-1 - Gimletroll 1 -
08.10 20:15 Macron Arena Hellemyr kunstgress B
Vigør 1 - Kvinesdal G19-1 -
15.10 19:30 Eramet kunstgress H
Kvinesdal G19-1 - Just 1 -
22.10 19:30 Sparebanken Sør Arena Farsund B
Borhaug /Farsund - Kvinesdal G19-1 -
10.09 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Borhaug /Farsund 4 - 2  
04.09 20:15 Kristiansand kunstgress B  
Just 1 - Kvinesdal G19-1 3 - 5  
27.08 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Vigør 1 -  
20.08 20:00 Prestheia Kunstgress B  
Gimletroll 1 - Kvinesdal G19-1 5 - 3  
14.08 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Vindbjart 2 0 - 4  
22.10 19:30 Sparebanken Sør Arena Farsund B  
Borhaug /Farsund - Kvinesdal G19-1 -  
15.10 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Just 1 -  
08.10 20:15 Macron Arena Hellemyr kunstgress B  
Vigør 1 - Kvinesdal G19-1 -  
24.09 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Gimletroll 1 -  
18.09 19:30 Moseidmoen Umbrokunstgress B  
Vindbjart 2 - Kvinesdal G19-1 -  
10.09 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Borhaug /Farsund 4 - 2  
04.09 20:15 Kristiansand kunstgress B  
Just 1 - Kvinesdal G19-1 3 - 5  
27.08 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Vigør 1 -  
20.08 20:00 Prestheia Kunstgress B  
Gimletroll 1 - Kvinesdal G19-1 5 - 3  
14.08 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Vindbjart 2 0 - 4  
17.06 19:30 Uenes gress B  
Flekkefjord 2 - Kvinesdal G19-1 1 - 4  
14.06 18:00 Idrettsparken kunstgress miljøbane B  
Mandalskameratene 2 - Kvinesdal G19-1 3 - 4  
06.06 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Flekkefjord 2 4 - 5  
04.06 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Mandalskameratene 2 3 - 0  
28.05 19:30 Sparebanken Sør Arena Farsund B  
Borhaug - Kvinesdal G19-1 5 - 3  
21.05 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Giv Akt/Spangereid 8 - 2  
23.04 19:30 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - Borhaug 1 - 8  
09.04 19:30 Nyplass kunstgress B  
Giv Akt/Spangereid - Kvinesdal G19-1 2 - 4  
21.03 19:00 Eramet kunstgress B  
Treningskamp G 19 - Kvinesdal IL Gutter 19 år -  
07.03 19:00 Eramet kunstgress B  
Treningskamp G 19 - Kvinesdal IL Gutter 19 år -  
21.02 18:30 Eramet kunstgress B  
Treningskamp G19-G16 - Kvinesdal IL Gutter 19 år -  
05.02 19:00 Eramet kunstgress H  
Kvinesdal G19-1 - 1 runde NM kvalik 1 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift